Twitter Favori Hilesi
Bu uygulama ücretsiz favori arttırma uygulamasıdır.
Size günlük 25 adet jeton gönderecegiz.
25 adet jeton ile 25 adet favori yaptırabilirsiniz.
Profilinize kesinlikle reklam metinleri ve fotografları yüklenmez.
GİRİŞ YAP

Uygulamalar

Erkiş Bilişim olarak geliştirdigimiz sosyal medya ile ilgili uygulamaların listesi aşagıda yer almaktadır.

Twitter Favori Uygulaması

Twitter Favori uygulaması kullanıcıların birbirleri arasında tweetlerini favori yapmasına olanak sağlar, günlük 25 adet ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer daha fazla favori isterseniz sistem üzerinden jeton satın alabilirsiniz. Ayrıca jeton satın aldığınızda başkalarının tweetlerine de favori yapmamış olursunuz.

GİRİŞ YAP

Instagram Beğeni Uygulaması

Instagram Beğeni uygulaması kullanıcıların birbirleri arasında fotoğraflarına beğeni yapmasına olanak sağlar, günlük 50 adet ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Eğer daha fazla beğeni isterseniz sistem üzerinden jeton satın alabilirsiniz. Ayrıca jeton satın aldığınızda başkalarının fotoğraflarını da beğenmemiş olursunuz.

UYGULAMAYA GİT

Hakkımızda

Merhaba, 2012 yılında Tutaste Bilişim adıyla giriş yaptıgımız sosyal medya sektörüne sosyal medya kullanımını kolaylaştıracak uygulamaları üreterek insanların hayatına katlılarda bulunduk. Kısa zamanda Türkiye çapında insanların en begendigi uygulamalar haline geldik. Her zaman ücret ödeyen veya ücret ödemeyen gibi bir ayrımda bulunmadan tüm insanlara en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede sosyal medyadan hariç bir çok firmaya yazılım konusunda da geliştirmelerde bulunuyoruz. 2016 yılında şirket ismimiz Erkiş Bilişim olarak degiştirilmiştir, şu an aktif olarak yazılım ve sosyal hizmetlerine devam etmektedir.