Özellikler

Herkes için her yerde kullanılması için tasarlanmıştır.


Uygulamamız tamamen ücretsizdir.
Uygulamamız internet sayfası açabildiğiniz tüm aygıtları desteklemektedir.

Gelişmiş Kullanım

Sisteme giriş yaptıktan sonra yapacağınız işlem için tüm yönlendirmeler mevcuttur, bu işlemler son derece basittir. Tüm kullanıcıların anlayabileceği bir şekilde tasarlanmıştır.

Tüm Aygıtları Destekler

Sistemlerimize bilgisayarınızdan, tabletinizden, cep telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz. Sistemlerimiz tüm aygıtları desteklemektedir. Her şey otomatik olarak sistem tarafından ayarlanmaktadır.

Sürekli Güncellik

Uygulamamızı kullanıcıların severek kullandığı bir uygulama haline getirmek için her gün durmadan çalışmaktayız. Sizde bize uygulama hakkında öneri ve şikayetlerinizi mail ile iletebilirsiniz.

Erkiş Bilişim


Erkiş Bilişim Hizmetleri

2012 yılında Tutaste Bilişim adıyla giriş yaptığımız sosyal medya sektörüne sosyal medya kullanımını kolaylaştıracak uygulamaları üreterek insanların hayatına katkılarda bulunduk. Kısa zamanda Türkiye çapında insanların en beğendiği uygulamalar haline geldik. Her zaman ücret ödeyen veya ücret ödemeyen gibi bir ayrımda bulunmadan tüm insanlara en iyi hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede sosyal medyadan hariç bir çok firmaya yazılım konusunda da geliştirmelerde bulunuyoruz. 2016 yılında şirket ismimiz Erkiş Bilişim olarak değiştirilmiştir, şu an aktif olarak yazılım ve sosyal medya hizmetlerine devam etmektedir.

Mail Adresi : mail [at] erkis.ist

ERKİŞ BİLİŞİM WEB SİTESİNE GİT